Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis29 Temmuz 2026Erdemli/Mersin
Özel Teknik Servis Hizmeti

Erdemli General Servisi

0 850 307 34 38

Erdemli General Servisi İletişim Bilgileri

📱 Erdemli General Servisi Telefonu0 850 307 34 38
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Erdemli General Servisi AdresiErdemli/Mersin
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 99 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi29.07.2026
Erdemli General Servisi olarak Erdemli/Mersin bölgesinde Erdemli General cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Erdemli genelinde Erdemli Beyaz Eşya Servisi sayfasından tüm teknik servis hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Erdemli Arçelik Servisi hizmetimiz de sunulmaktadır. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen General marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. Erdemli/Mersin bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. General cihazlarında model uyumlu yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; cihazınızın seri numarası ve arıza kodu teknisyen tarafından kayıt altına alınır. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. Erdemli General Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. Erdemli ve Mersin genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 307 34 38 numaralı Erdemli General Servisi hattını aramanız yeterlidir; Erdemli/Mersin bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: Erdemli Klima Servisi, Erdemli Kombi Servisi, Erdemli Televizyon Servisi.

Erdemli General Servisi — Sık Sorulan Sorular

Erdemli General Servisi telefon numarası nedir?

Erdemli General Servisi telefon numarası 0 850 307 34 38 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Erdemli General Servisi yetkili servis mi?

Erdemli General Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

Erdemli General Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

Erdemli General Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; Erdemli/Mersin bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

Erdemli General Servisi hangi arızalara bakıyor?

Erdemli General Servisi Erdemli/Mersin bölgesinde General buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon arızalarına uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

Erdemli General Servisi çalışma saatleri nedir?

Erdemli General Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

Erdemli General Servisi hangi cihazlara bakıyor?

Erdemli General Servisi General marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Erdemli General Servisi yedek parça temin ediyor mu?

Erdemli General Servisi modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; parça değişimi öncesi onayınız alınır.

Erdemli General Servisi garanti kapsamındaki cihazlara bakıyor mu?

Erdemli General Servisi garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerir; garantisi bitmiş General cihazlara özel servis hizmeti verir.

Erdemli General Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 307 34 38 — Hemen Ara

Erdemli General Servisi kapsamında Erdemli bölgesinde General cihazlarınız için özel servis.

Erdemli General Servisi kapsamında Erdemli bölgesinde General marka cihazlarınız için özel servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, kombi, klima ve televizyon gibi General ürünlerinde arıza tespiti, bakım ve onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilir. General cihazınızda çalışmama, ses, koku, su kaçağı, soğutma veya ısıtma zayıflığı, ekran hatası, program yarıda kalma ve benzeri arızalarda Erdemli General Servisi ekibimiz modelinize uygun müdahale planı oluşturur. Onayınız olmadan parça değişimi veya ek ücret uygulanmaz; servis öncesi bilgilendirme yapılır. Erdemli genelinde aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca hızlı sağlanır ve yapılan işçilik garanti altına alınır. General cihazınızın seri numarası, arıza kodu ve yapılan işlem servis kayıtlarına işlenir. Erdemli General Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Garanti kapsamı dışındaki General cihazlarda yerinde hızlı çözüm için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz. Erdemli bölgesindeki konut, site, apartman ve iş yerlerine yönlendirilen teknisyenlerimiz hijyen kurallarına uygun çalışır; cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir ve kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Servis sonrası performans kontrolü yapılır; Erdemli General Servisi hattından fiyat bilgisi alabilir ve haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında randevu oluşturabilirsiniz. General cihazlarında elektronik kart, motor, kompresör, pompa, rezistans, sensör ve mekanik parça arızalarına model bazlı müdahale edilir; servis formuna arıza kodu ve yapılan işlem detaylı şekilde yazılır. Erdemli bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; Erdemli General Servisi kapsamında hızlı ulaşım, şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile güvenilir özel servis desteği sunulmaya devam edilir.

Erdemli General Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

Erdemli General Servisi hattını (0 850 307 34 38) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

Erdemli bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik Erdemli General Servisi kapsamında garanti altına alınır.

Erdemli General Servisi — Müşteri Yorumları

Erdemli, Mersin — müşteri geri bildirimleri
Fatma S.Erdemli
★★★★★

Erdemli bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Erdemli
★★★★★

Erdemli General Servisi üzerinden iletişime geçtim; Erdemli adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Erdemli
★★★★★

Erdemli General Servisi ekibi Erdemli adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Erdemli
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Erdemli bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Erdemli
★★★★★

Erdemli bölgesinde General cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Erdemli
★★★★★

Erdemli için General cihazı servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Erdemli
★★★★★

Erdemli General Servisi hattından randevu aldım. Erdemli bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Erdemli
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Erdemli General Servisi hattını öneririm. Erdemli bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Fatma S.Erdemli
★★★★★

Erdemli bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Erdemli
★★★★★

Erdemli General Servisi üzerinden iletişime geçtim; Erdemli adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Erdemli
★★★★★

Erdemli General Servisi ekibi Erdemli adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Erdemli
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Erdemli bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Erdemli
★★★★★

Erdemli bölgesinde General cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Erdemli
★★★★★

Erdemli için General cihazı servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Erdemli
★★★★★

Erdemli General Servisi hattından randevu aldım. Erdemli bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Erdemli
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Erdemli General Servisi hattını öneririm. Erdemli bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Erdemli Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

Erdemli Diğer Servisler

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

Erdemli General Servisi — Hizmet Verilen Mahalleler

Erdemli mahallelerinde General cihaz servisi

Erdemli ilçesinde listelenen mahallelerde General marka cihazlara markadan bağımsız özel servis hizmeti verilmektedir. Randevu ve fiyat bilgisi için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Adnan Menderes Mah. Akdeniz Mah. Akpınar Mah. Alata Mah. Alibeyli Mah. Arpaçbahşiş Mah. Arslanlı Mah. Ayaş Mah. Aydınlar Mah. Barbaros Mah. Batısandal Mah. Dağlı Mah. Doğusandal Mah. Elbeyli Mah. Elvanlı Mah. Esenpınar Mah. Evdilek Mah. Fakılı Mah. Fatih Mah. Gücüş Mah. Güneyli Mah. Güzeloluk Mah. Hacıalanı Mah. Hacıhalilarpaç Mah. Harfilli Mah. Hüsametli Mah. Karaahmetli Mah. Karahıdırlı Mah. Karakeşli Mah. Karayakup Mah. Kargıcak Mah. Kargıpınarı Mah. Kayacı Mah. Kocahasanlı Mah. Koramşalı Mah. Koyuncu Mah. Kuşluca Mah. Kösbucağı Mah. Kösereli Mah. Küstülü Mah. Kızkalesi Mah. Kızılen Mah. Limonlu Mah. Merkez Mah. Pınarbaşı Mah. Sarıkaya Mah. Sarıyer Mah. Sinap Mah. Sorgun Mah. Sıraç Mah. Tabiye Mah. Tapureli Mah. Toros Mah. Tozlu Mah. Tömük Mah. Türbe Mah. Tırtar Mah. Veyselli Mah. Yarenler Mah. Yağda Mah. Yeniyurt Mah. Yüksek Mah. Çamlı Mah. Çerçili Mah. Çeşmeli Mah. Çiftepınar Mah. Çiriş Mah. Üzümlü Mah. Üçtepe Mah. İlemin Mah. Şahna Mah.

Erdemli — 71 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 307 34 38
Özel Servis hattı0 850 307 34 38Hemen Ara